شرکت برنا ابزار توس

شرکت برنا ابزار توس

شرکت برنا ابزار توس - تولید کننده انواع ماشین آلات CNC , فروش انواع ماشین آلات برش و سی ان سی با بهترین کیفیت و مرغوبترین کیفیت

today آوریل 24, 2024 alarm 12:50
درباره برنا سی ان سی

درباره تیم برنا سی ان سی و اهداف و دستاورد های آن اینجا را مطالعه نمائید

شرکت برنا ابزار توس در سال 1376 با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستم های اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید. پس از آن در اندک مدتی مدتی موفق به ساخت و تولید اولین سری دستگاهای برش و عرضه آن به بازار شدیم. در سال های پس از آن با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت، مهندسین و متخصصان ما توانستند ضمن طراحی و ساخت دستگاها در مدل های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان، علاوه بر تامین زنجیره تولید در کشور و رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای کشور عزیزمان به ازمغان آوردند. امروزه برنا ابزار علاوه بر تامین داخلی محصولات خود را صادر نیز میکند که امید است افتخاری برای ایران سرافراز باشد.

از آغاز توجه خود را بر دو اصل کیفیت و کارآیی نهادیم و گام های اساسی و مهم را برداشتیم تا دستگاهایمان را علاوه بر جنبه نرم افزاری و سخت افزاری با بهترین و مرغوبترین لوازم و قطعات روانه بازار نماییم.

حجم بالای فروش تولیدات و رضایتمندی خریداران مهمترین دلیل برکیفیت بالای محصولات و استفاده از دانش روز در ساخت و تولید و البته مایه افتخار کارکنان برنا ابزار خواهد بود.

برنا ابزار توس با علم به نیاز کشور و در راستای تنوع محصول، اقدام به تولید دستگاه های راسته بر و پلاسمای CNC، لیزر برش، خط کامل مونتاژ H، واترجت، دریل CNC، فرز چوب، برش و دریل CNC شیشه، نموده است.

برنا ابزار به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین الات برش CNC در فضایی به متراژ 10 هزار متر مربع فضای کارگاهی و 510 متر مربع فضای اداری مشغول خدمت گذاری به ایران سر بلند است.

شرکت برنا ابزار توس در سال های اخیر جهت صادرات محصول و در راستای تفکر جهانی شدن اقدام به دریافت گواهینامه های 9001 ISO و CE نموده است.

در این راستا شرکت موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای عراق، افغانستان، ونزویلا، آذربایجان و کانادا گردیده است.

مهندسان، متخصصان و پرسنل برنا ابزار امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند کشورمان به عنوان یک محصول ایرانی سربلندی ایران عزیز را به دنبال داشته باشد.

چرا که به اعتقاد مدیران برنا ابزار 

<<جاده کیفیت را پایانی نیست>>


category کیفیت برتر ضمانت کیفیت محصول
diamond سابقه درخشان بیش از سال ها درخشش
line_style زیبایی همراه کارایی زیبایی ظاهری و حفظ تقارن و تناسب
desktop_windows نرم افزار فارسی نرم افزار فارسی تحت ویندوز