CNCمنبت چوب مدل نگاره

پیوند یکتا: https://bornacnc.ir/c/ CNC

http://Home / دستگاهcncچوب مدل کسری

CNC

منبت چوب مدل نگاره

cnc چوب تخت و روتاری نگاره یک دستگاه کاملا حرفه ای است که جهت تولید با تیراژ بالا در کارگاههای چوب و بخصوص تولید مبلمان استیل و کلاسیک مورد استفاده فراوانی قرار می گیرد.این دستگاه قابلیت عملکرد بصورت تخت و روتاری مجزا را دارا میباشدو کلیه نیازهای یک کارگاه تولید یا خدمات منبت را در خودپوشش میدهد.
استراکچردستگاه بسیار سنگین و از پروفیلهای سنگین صنعتی ساخته شده است.فرآیند تنش زدایی حرارتی بطورکامل بر روی شاسی پیاده میشود.ابعاد دستگاه از نمونه های موجود در بازار بزرگتر میباشد.از دیگر مشخصات این دستگاه دو موتور بودن محور Z  دستگاه میباشد.امکان زدن کار تخت در ابعاد بزرگ و با باز کردن یکی از اسپیندلها از مشخصات خاص این ماشین میباشد بطوریکه با انجام اینکارمیتوانید کارهای تخت با عرض نود سانتیمتر را نیز با این دستگاه انجام دهید.
این مدل در واقع یک دستگاه دو کاره است که با اضافه شدن یک روتاری ،قابلیت منبت کاری بر روی اشکال غیر تخت (مدور)نیز امکان پذیر می باشد.در واقع محور روتاری این دستگاه با دوران قطعه کار امگان منبت تمام سطوح آنرا امکان پذیر می سازد.

مزایا CNC فرز چوب (منبت) مدل نگاره :

 1. امکان کار تخت و روتاری همزمان
 2. دو موتور بودن محور Z
 3. بالابر ساخته شده از آهن بجای آلومینیوم
 4. ماشین کاری دقیق مرغک ها
 5. ابعاد بزرگ در قسمت تخت و روتار
 6. ارتفاع محور  Z  بالاتر
 7. مکانیزم بال اسکرو دوبل در محور Z،مکانیزم گیربکس خورشیدی و دنده شانه مورب در محورY1Y
 8. شاسی سنگین و تنش زدایی شده
 9. دسترسی آسان جهت بستن و باز کردن قطعات
 10. پشتیبانی از اسپیندل تا7.2 کیلووات
 11. امکان زدن تخت و روتاری
 12. کنترلر رادنیکس
 13. موتورهای سروو در تمام محورها
 14. رنگ پودری الکترواستاتیک
 15. صرفه اقتصادی مناسب
 16. استفاده هم رمان از امکانات (مکنده پودر)                                                                                                             CNC منبت چوب مدل نگاره