Home / اخبار / مصاحبه مهندس مجتبی دلشاد با روزنامه صمت

مصاحبه مهندس مجتبی دلشاد با روزنامه صمت

عرضه دستگاه فرز، برش و حکاکی در صنعت سنگ

«برنا ابزار توس» از شرکت‌های حاضر در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان است.

مجتبی دلشاد، مدیر فروش درباره زمینه فعالیت شرکت یادشده در گفت‌وگو با صمت از حضور این شرکت در نمایشگاه یادشده خبر داد و افزود: ۱۸ سال است که برنا ابزار توس در ساخت و تولید دستگاه‌های سی‌ان‌سی فعالیت می‌کند و در ۶ سال گذشته نیز به حیطه تولید دستگاه‌های سی‌ان‌سی سنگ وارد شده است.
وی ادامه داد: ما در شاخه محصولات سنگ علاوه بر دستگاه‌های سی‌ان‌سی سنگ، دستگاه‌های روتاری سی‌ان‌سی سنگ را نیز تولید می‌کنیم که در فعالیت‌هایی مانند مجسمه‌تراشی به کار می‌رود.

همچنین دستگاه‌های ۶ محور را که بالاترین فناوری موجود در این زمینه است، تولید می‌کنیم. تولید دستگاه‌های دودیسک ابزارزن هم گونه‌ای دیگر از تولیدات ما هستند که همگی در نمایشگاه پیش رو عرضه می‌شوند. ما تولیدکننده هستیم و تاکنون به عراق، افغانستان و آذربایجان صادرات داشته‌ایم.
دلشاد ادامه داد: در چند سال گذشته به طور تخصصی به بازار سنگ ورود کردیم و این نخستین بار است که در نمایشگاه سنگ اصفهان نیز حضور پیدا می‌کنیم.

اصفهان قطب صنعت سنگ تزئینی ایران است و امید می‌رود فرصت خوبی برای ارتباط با معدنکاران سنگی کشور که اصلی‌ترین مشتریان ما هستند، باشد.
وی افزود: در صنعت سنگ ایران از بازار خوبی برخوردار هستیم. در صنعت سنگ نیروی انسانی ماهری که حاضر باشد در این صنعت کار کند و برای آن وقت بگذارد، بسیار کم است. به همین دلیل فعالان این صنعت از جایگزین کردن ماشین‌آلات به جای نیروی انسانی در بخش تزئینات استقبال می‌کنند.

مصاحبه مهندس مجتبی دلشاد با روزنامه صمتلینک مصاحبه در روزنامه صمت

 

 

About

Check Also

CNCسنگ 5محور

CNC   سنگ 5محور cnc سنگ 5 محور به تولید قطعات بزرگ  و با دقت بالا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس