Home / اخبار / آینده لیزرها همین حالا فرارسیده است.

آینده لیزرها همین حالا فرارسیده است.

 

آینده لیزرها همین حالا فرارسیده است.

کوبیو لیزر حکاکی جیبی
کوبیو لیزر حکاکی جیبی

 

تکنولوژی با سرعتی باور نکردنی به پیش می تازد و آینده لیزر ها همین حالا فرارسیده است.کوبیو نسل جدید لیزرهای حکاکی است که به بازار ارایه شده است.چیزی که فکرنمیکردیم تا سالهای آینده شاهد آن باشیم همین حالا وارد بازار شده است.

کوبیو

 

کوبیو یک لیزر حکاکی با ابعاد بسیار کوچک است که امکان حک  بر روی همه چیز را به شما میدهد.این مکعب کوچک با اتصال به گوشی همراه شما کنترل میشود.این ابزار بینظیر هم اکنون با قیمت 149.9تا 500 دلار در بسیاری از سایتهای خورده فروشی دنیا در حال فروش است.

منبع لیزر این تکنولوژی با استفاده از نیمه هادیهای جدید کار میکند و برای کنترل پرتو لیزر دو آینه تعبیه شده در مسیر پرتو زاویه دهی میشوند.

این پروژه کیک استارتری بجای 25000 دلار مورد نیازش تا کنون بیش از یک میلیون و سیصد هزار دلار سرمایه بدست آورده است.

https://www.kickstarter.com/projects/880456201/cubiio-the-most-compact-laser-engraver

 برش لیزر سی ان سی

About مجتبی دلشاد

از سال 1386 تا کنون مشغول کار در زمینه دستگاههای سی ان سی هستم.تلاش میکنم تجربیات خودم را در اختیار هر کسی که به آنها نیاز دارد قرار دهم.

Check Also

قطعات CNC خود را از کجا تهیه کنیم

برای ساخت یک دستگاه سی ان سی به قطعاتی نیاز داریم که برای تولید خوب و با کیفیت باید از برند های معتبر آن را تهیه کنیم.  که در بازار تنوع زیاد ی دارند .قطعات مهمی مثلکنترلر- اسپیندل موتور- بال اسکرو-سروو موتور- استپ موتور-گیربکس- اینورتر- لینر کاید و غیره هستند که نقش مهمی در صنعت ماشین سازی دارند.

قالب وردپرس